Portal psychologiczny: Instytut Psychologii Zdrowia

Dorota Gawlikowska

Dorota Gawlikowska

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii UW o specjalności psychologia kliniczna zdrowia. Jestem certyfikowaną terapeutką par.

Zapraszam młodzież i osoby dorosłe na psychoterapię par, konsultacje oraz porady. Szczególną troską w mojej pracy otaczam osoby i pary zmagające się z niepłodnością, od etapu diagnozy, przez różne drogi wychodzenia z niepłodności, aż po zakończenie etapu starań o dzieci.

Obszar moich zainteresowań obejmuje problemy związane z leczeniem niepłodności, adopcją oraz zaakceptowaną bezdzietnością. Pomagam osobom niepłodnym, ale także ich bliskim i osobom urodzonym dzięki metodom wspomaganej prokreacji. Wspieram pary oczekujące upragnionego potomstwa oraz rodziny mające dzieci dzięki terapii niepłodności, adopcji lub poczęte spontanicznie. Prowadzę warsztaty psychoedukacyjne, grupy wsparcia, terapię par oraz udzielam pomocy indywidualnej pacjentom leczącym się z powodu niepłodności. Pomagam osobom w kryzysie i ich partnerom, wspieram w podejmowaniu trudnych decyzji. Bazując na kompetencjach i osobistych zasobach każdego człowieka pomagam znaleźć nowe rozwiązania i bardziej skuteczne sposoby radzenia sobie z trudnościami.

W razie potrzeby prowadzę terapię i konsultacje przez Skype.


Zapraszam serdecznie do kontaktowania się przez moją stronę internetową:
www.psycholognieplodnosci.com
oraz telefonicznie pod numerem:
603 784 894

logo-z-napisem-białe