Portal psychologiczny: Instytut Psychologii Zdrowia

Współpraca

 

PODZIEL SIĘ SWOMI UWAGAMI
 

współpraca Podziel się swoimi uwagami na temat koncepcji strony http://www.psychologia.edu.pl, jej zalet i braków. Napisz o tym co Ci się tutaj podoba. Napisz, czego tutaj jeszcze nie ma, a powinno być, czego na niej szukałeś i nie znalazłeś. Podziel się swoimi pomysłami na temat sposobu pogrupowania informacji, wprowadzenia nowych modułów, czy nowych elementów portalu. Zainspiruj nas! 

Prosimy o przesyłanie uwag tego rodzaju na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jeśli jesteś webmasterem lub informatykiem i masz swoje uwagi na temat portalu, którymi gotów jesteś się podzielić - napisz na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
OPUBLIKUJ SWÓJ ARTYKUŁ W PORTALU PSYCHOLOGICZNYM

ręka Zapraszamy do współpracy psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, specjalistów psychoterapii uzależnień, profilaktyków i pedagogów - autorów artykułów specjalistycznych. Interesują nas przede wszystkim artykuły przydatne w pracy psychologów i innych specjalistów na codzień pracujących z ludźmi, a także artykuły prezentujące wyniki badań, mających istotne implikacje dla praktyki psychologicznej. Ponadto jesteśmy zainteresowani również tłumaczeniami, recenzjami książek, relacjami z konferencji, a także refleksjami, wywiadami, felietonami i poradami, przeznaczonymi dla szerszego grona czytelników, np. dla pacjentów, ich rodzin i dla osób nieprofesjonalnie interesujących się psychologią.

Przyjmujemy zarówno artykuły nigdzie nie publikowane, jak i artykuły opublikowane już gdzieś indziej. Autorzy artykułów nie otrzymują honorarium, oferujemy natomiast możliwość zamieszczenia pod tekstem odsyłacza do strony domowej autora lub firmy, w której pracuje. Istnieje także możliwość założenia autorowi atrakcyjnej, internetowej skrzynki pocztowej o prestiżowym adresie Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Autorów artykułów prosimy o przesyłanie ich na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
POWIADOM NAS O WAŻNYM WYDARZENIU

sport Prosimy o powiadamianie nas o ważnych wydarzeniach z naszej dziedziny. Wiadomości tego typu będą umieszczane w Serwisie Informacyjnym IPZ, który jest dostępny zarówno na stronach www, jak i rozsyłany pocztą elektroniczną. Przyjmujemy zarówno wiadomości o lokalnych wydarzeniach, jak np. otwarcie lub likwidacja poradni, zorganizowanie festynu trzeźwościowego, akcji na rzecz dzieci autystycznych, o wydarzeniach ogólnopolskich, jak np. kampania społeczna "Depresja jest chorobą", a także krótkie doniesienia z badań własnych, zredagowane w popularyzatorski sposób.
POWIADOM NAS O KONFERENCJI LUB SZKOLENIU

4_konfere Prosimy o powiadamianie nas o konferencjach, szkoleniach, warsztatach i wykładach otwartych, związanych z psychologią, psychiatrią, problamatyką uzależnień, pedagogiką, przemocą w rodzinie, itp. Wiadomość o tym znajdzie się w dziale Konferencje i szkolenia.

Będziemy szczególnie wdzięczni, jeśli informacja na ten temat będzie zredagowana według prostego schematu: tytuł konferencji lub szkolenia, data rozpoczęcia i zakończenia, miejsce, organizator, opis, opłata, numer konta i kontakt.

Prosimy o przesyłanie informacji tego rodzaju na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
POWIADOM NAS O NOWEJ KSIĄŻCE

4_ksiazka Wydawców książek psychologicznych prosimy o przesyłanie do nas informacji o nowościach wydawniczych. Informacja o nowej książce powinna zawierać tytuł, imię i nazwisko autora, wydawnictwo, miejsce i rok wydania oraz proponowany opis. Prosimy także o przesłanie pliku w formacie jpg lub gif, zawierającego okładkę książki, o szerokości dokładnie 100 pikseli i objętości do 12 KB.

Prosimy o przesyłanie informacji o nowościach wydawniczych na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacja o nowej książce może ukazać się w portalu w dziale Recenzje wydawnicze także na podstawie nadesłanej książki. Książkę należy wówczas wysłać na adres:


Instytut Psychologii Zdrowia
ul. Gęślarska 3
02-412 Warszawa


Nie publikujemy informacji o literaturze ezoterycznej, psychotronicznej czy astrologicznej.

logo-z-napisem-białe