Portal psychologiczny: Instytut Psychologii Zdrowia

Zakończenie szkolenia w Studium Treningu i Edukacji Psychospołecznej - STEP

 

24 czerwca zakończyliśmy szkolenie kolejnej edycji STEPu. Zgodnie z procesem grupowym trudno było się rozstać… Wśród informacji zwrotnych od uczestników najczęściej pojawiało się akcentowanie dwojakich korzyści z uczestnictwa w szkoleniu. Od strony merytorycznej szczególnie cenili sobie warsztatową, praktyczną formę zdobywania nowych umiejętności trenerskich, poszerzanie świadomości intencji własnych interwencji oraz dostosowywanie ich do potrzeb grupy w zależności od fazy pracy i poszczególnych uczestników („po co to robię…i co chcę osiągnąć…”).

image004

Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia

22 czerwca 2012 zakończyliśmy szkolenie rocznika 2011-2012 Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia. Zjedliśmy wspólnie uroczystą kolację i 115 absolwentów otrzymało dyplomy.

22 czerwca 2012 zakończyliśmy szkolenie rocznika 2011-2012 Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia. Zjedliśmy wspólnie uroczystą kolację i 115 absolwentów otrzymało dyplomy. Na zakończenie każda z grup przedstawiła swój show pożegnalny – śpiewy grupowe, recytacje, autorskie filmy okolicznościowe i prezentacje zdjęć. STUW wszedł już w dwudziesty rok swej działalności a jego absolwenci to grupa licząca grubo ponad 2000 osób. Następny rocznik jest już w drodze i ma za sobą 4 kolejne sesje a przed sobą następne 9. W przyszłym roku będziemy świętować dwudziestolecie szkoły.

image002

logo-z-napisem-białe