Portal psychologiczny: Instytut Psychologii Zdrowia

Aneta Bukowska

Aneta Bukowskaaneta bukowska

Psycholożka,
psychoterapeutka integracyjna,
terapeutka par,
terapeutka Brainspotting (faza 1).

Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię dla par oraz sesje Brainspotting.

W pracy z Pacjentem najważniejsza jest dla mnie relacja i budowanie terapeutycznego sojuszu w atmosferze zaufania, bezpieczeństwa i zrozumienia. Największą uwagę w pracy terapeutycznej z parami poświęcam więzi, jej zrozumieniu, wzmocnieniu czy pogłębieniu.

Na co dzień współpracuję także z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia PTP, gdzie w indywidualnym kontakcie pomagam osobom doświadczającym przemocy. Prowadzę także warsztaty rozwojowe, grupy edukacyjne i szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS, gdzie miałam indywidualny tok nauczania. Ukończyłam szkolenie NEST (The New Experience for Survivors of Trauma - Nowe Doświadczenie dla Osób Dotkniętych Traumą). Jestem certyfikowaną terapeutką par w nurcie integracyjnym (certyfikacja Instytutu Psychologii Zdrowia). Ukończyłam pierwszą fazę szkolenia Brainspotting (więcej o tym na: https://brainspotting.pl).Obecnie kształcę się w czteroletniej szkole psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.

Zapraszam serdecznie do kontaktowania się ze mną telefonicznie: 515 096 813 lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

logo-z-napisem-białe