Portal psychologiczny: Instytut Psychologii Zdrowia

Monika Ziółkowska-Młyńczak

Monika Ziółkowska Młyńczak - psycholog od 23 lat, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, jestem zawodowo czynna i aktywna, skończyłam wiele szkoleń / 3 letnie szkolenie z systemowej terapii rodzin, szkołę trenerów warsztatu i treningu psychologicznego, studium przeciwdziałania przemocy, studium terapii uzależnień, mam w tym obszarze ceryfikat, szkolenie z metody ustawień systemowych. Ostatnio szkolenie z pomocy psychologicznej dla par.

Z racji wieloletniej pracy dysponuję doświadczeniem w pracy z osobami niepełnosprawnymi, dziećmi, uzależnionymi od alkoholu i doświadczającymi przemocy. Lubię prace indywidualną i grupową, pracuję w podejściu integratywnym /poznawczo-behawioralnym, humanistycznym, gestalt/.

Ostatnio pracuję z parami i osobami dorosłymi.

Jestem gotowa towarzyszyć parom w kryzysie, po utracie zaufania, w sytuacji zdrady, zazdrości, konfliktu, obwiniania. Uważam, że warto ze sobą podejmować trudne zadania. Pomagam też się rozstawać, pomimo bólu.

Wierzę w dobre, ciepłe związki, pozostaję pod urokiem miłości, niekoniecznie jednej na całe życie. W pracy jestem wymagająca, konkretna i odważna.

Kontakt: www.psycholog-persona.pl

logo-z-napisem-białe