Portal psychologiczny: Instytut Psychologii Zdrowia
Studium Terapii Uzależnień

Informujemy, że IPZ w roku 23/24 nie prowadzi STU w ramach specjalizacji w psychoterapii uzależnień.

Informacje dla uczestników
Studium Terapii Uzależnień

unnamed

unnamed

Informacja o zmianach w terminach treningów dla STU 2021/22 r.

W związku z obostrzeniami z powodu epidemii COVID-19 ogłoszonymi w dniu 28.04.21 r., dotyczącymi limitu liczby uczestników w spotkaniach na żywo, informujemy, że jesteśmy zmuszeni podzielić sesje treningowe na dwie tury.

Zależy nam bardzo na zapewnieniu uczestnikom STU warunków sprzyjających jak najlepszemu rozwojowi osobistemu i ćwiczeniu umiejętności w czasie tych sesji. Treningi psychologiczne są szczególną formą uczenia się przez własne doświadczenia i proces grupowy. Najlepsze efekty dają w intensywnej pracy na żywo. Z tego powodu sesje treningowe odbędą się w Fundacji ETOH w Warszawie, ul. Mszczonowska 6. Zakwaterowanie w Fundacji obowiązkowe. Informacje w sprawie warunków pobytu na szkoleniu oraz opłat za pobyt prosimy kontaktować się fundacją ETOH.

Recepcja - 22 439 03 10, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Sekretariat - 22 836 80 80, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Księgowość - 22 439 91 38, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 22 439 91 36, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


Nowe terminy
:

Trening interpersonalny

I tura: 2-6.06.21

Grupy - Anny Gromińskiej, Mirosławy Kisiel, Bożeny Słomińskiej

II tura: 9-13.06.21

Grupa - Magdaleny Skibińskiej (grupa Jacka Skrobota)

III tura: 16-20.06.21

Grupy - Iwony Szmalenberg, Anny Czerniejewskiej

Trening intrapersonalny

I tura: 23-27.06.21

Grupy – Magdaleny Skibińskiej, Anny Gromińskiej, Mirosławy Kisiel

II tura: 30.06-4.07.21

Grupy – Iwony Szmalenberg, Anny Czerniejewskiej, Bożeny Słomińskiej


Przepraszamy za zmiany, ale wymusiła je sytuacja. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, w uzasadnionych przypadkach dopuszczamy możliwość zmiany grupy na czas treningów. Ewentualny udział w innej grupie należy uzgodnić z prowadzącymi.


Zofia Sobolewska-Mellibruda

Dyrektor Instytutu Psychologii Zdrowia

logo-z-napisem-białe