Portal psychologiczny: Instytut Psychologii Zdrowia

Opinie o szkoleniu

Absolwenci Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej z edycji VI o szkoleniu:

"SPPiIK wniósł bardzo dużo do mojego życia zawodowego i osobistego. Tą pierwszą część życia mogłam kształtować na sesjach dotyczących prowadzenia grup, kontaktu indywidualnego, pracy z parą oraz interwencji kryzysowej. Drugą część, osobistą, mogłam kształtować na dwóch pierwszych zjazdach. Wszystko razem dało mi niezapomniane wspomnienia dotyczące zarówno poznanych ludzi, materiałów jak i wzbogaciło wewnętrznie. Polecałabym każdemu!"

Ola       

„Było to dla mnie bardzo wartościowe doświadczenie, które szczerze mogę polecać innym. Miałam okazję nie tylko zdobyć wiedzę, ale przede wszystkim doświadczenie - mogłam spróbować swoich sił w prowadzeniu różnorodnych form pomocy psychologicznej, co uważam za bardzo rozwijające. SPPiIK dał mi także możliwość lepszego poznania siebie samej . Bardzo cenna była dla mnie informacja zwrotna od prowadzącego i od grupy, dzięki którym mogłam przyjrzeć się i lepiej zrozumieć sposób, w jaki pracuję z klientami”.

Natalia       

„Polecam Studium pedagogom szkolnym, ponieważ dało mi dużo praktycznych umiejętności prowadzenia rozmowy psychologicznej. Praca pedagoga szkolnego to czasem jak ostry dyżur - nie wiesz, co się wydarzy. Zdobyte umiejętności bardzo pomagają mi w tej pracy, już teraz to widzę, że lepiej mi się rozmawia z uczniami i czuje się pewniej w takich nagłych sytuacjach. Ważne też było dla mnie ukończenie treningu interpersonalnego i intrapsychicznego”.

Jadwiga       

"Zajęcia proponowane w ramach SPPiIK, od pierwszego do ostatniego zjazdu, zawsze wnosiły konkretną wiedzę oraz umiejętności do zastosowania w praktyce od zaraz. Podobało mi się to, że mogłam przyjrzeć się bezpośrednio pracy w różnych obszarach pomocy psychologicznej: począwszy od pracy z grupą, przez pracę z rodziną, parą a skończywszy na pomocy w kontakcie indywidualnym. Dzięki pracy warsztatowej, w atmosferze zaufania i wsparcia, podjęłam próbę zmierzenia się z wymaganiami pracy w konkretnym kontekście, zawsze mogłam liczyć na wsparcie grupy jak i wskazówki praktyczne prowadzącej warsztaty, skierowane bezpośrednio do mnie."

Asia       

logo-z-napisem-białe