Katarzyna Król

katarzyna krolNazywam się Katarzyna Król, jestem psychoterapeutą integracyjnym, certyfikowanym terapeutą par i psychologiem. Psychoterapią zajmuję się od 2008 roku, prowadzę własny gabinet psychoterapeutyczny w Błoniu k/Warszawy.
Pomagam dorosłym i młodzieży.

OFERUJĘ:
▪ konsultację psychologiczną
▪ psychoterapię indywidualną
▪ psychoterapię par (małżeństw)
▪ terapię rodzinną
▪ porady psychologiczne

WYKSZTAŁCENIE:
♦ Instytut Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie - Studium Pomocy Psychologicznej Dla Par (certyfikat nr 11)
♦ Instytut Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie - Profesjonalna Szkoła Psychoterapii - studia podyplomowe (dyplom)
♦ Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie - Trapia Dzieci i Młodzieży (certyfikat)
♦ Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (dyplom magistra psychologii)

Pracuję w podejściu integracyjnym, korzystam z dorobku różnorodnych szkół psychoterapeutycznych. Ważny jest dla mnie dobry kontakt z Klientem, żeby czuł się w mojej obecności bezpiecznie, czuł się rozumiany, szanowany i akceptowany.
Swoją pracę psychoterapeutyczną z Klientami poddaję regularnej superwizji.

Prywatnie :) mam 43 lata, jestem mężatką, mam dwóch dorosłych synów.
Bardzo lubię podróżować, tańczyć i słuchać różnorodnej muzyki.
Uwielbiam polskie komedie (a zwłaszcza komedie Stanisława Barei).

Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie www.katarzynakrol.com.pl

KONTAKT:
PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król