Struktura organizacyjna Instytutu

INSTYTUTEM PSYCHOLOGII ZDROWIA PTP KIERUJE ZARZĄD W SKŁADZIE

ZOFIA SOBOLEWSKA - MELLIBRUDA

Dyrektor Instytutu Psychologii Zdrowia PTP, dyrektor, superwizor i nauczyciel psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii. Pracuje w podejściu integracyjnym. Certyfikowany psychoterapeuta i superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, specjalista psychologii klinicznej, certyfikowany trener i superwizor treningów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, superwizor psychoterapii uzależnień PARPA. Kieruje zespołem Studium Terapii Uzależnień, prowadzi szkolenia i superwizje dla psychoterapeutów.

DOROTA BREWIŃSKA

Z-ca Dyrektora Instytutu Psychologii Zdrowia PTP, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor w podejściu integracyjnym. Opiekun i koordynator Centrum Szkoleń i Psychoedukacji IPZ. Ukończyła studia w zakresie społecznej psychologii klinicznej oraz uzyskała dyplom psychoterapeuty Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii SWPS i Instytutu Psychologii Zdrowia PTP. Prowadzi terapię w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia IPZ „Ogród”. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiej Federacji Psychoterapii.

AGATA JANASZ - BAZYL

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, absolwentka studiów podyplomowych w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii SWPS. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień – w trakcie procesu certyfikacji specjalisty psychoterapii uzależnień. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową, rozwojem osobistym, poradnictwem psychologicznym. Pracuje w nurcie integracyjnym z osobami uzależnionymi od alkoholu oraz ich rodzinami, w tym z DDA, pod stałą superwizją kliniczną certyfikowanych superwizorów PTP.
Jest kierownikiem Ośrodka Psychoterapii i Promocji Zdrowia „Ogród” Instytutu Psychologii Zdrowia.