Portal psychologiczny: Instytut Psychologii Zdrowia

Nabór do Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii
na rok 2022/2023 został zakończony.

 

Rocznik A (2003 - 2007)

  1. Barbara Baranowicz
  2. Beata Cander
  3. Joanna Frątczak
  4. Jadwiga Gabała
  5. Joanna Grobelna
  6. Anna Hebenstreit
  7. Hubert Krótkiewicz
  8. Danuta Krzemińska
  9. Andrzej Lis-Kujawski
  10. Lidia Magadzia
  11. Justyna Maik-Dembnicka
  12. Marcin Marsollek
  13. Kamila Prokopczyk
  14. Dorota Reguła
  15. Wioletta Rybacka
  16. Magdalena Skibińska
  17. Jolanta Skopek
  18. Małgorzata Stelmaszyk
  19. Arkadiusz Szymanowski
  20. Teresa Wardzyńska
  21. Marzena Zajdel-Bachta

rocznik a

 

Rocznik B (2004 - 2008)

  1. Anna Bielida
  2. Mirosława Dziekańska
  3. Anna Gromińska
  4. Teresa Kała
  5. Konrad Kiełbus
  6. Anna Kiesińska
  7. Dariusz Kurzydło
  8. Justyna Liczmańska
  9. Anna Oleszczuk-Sawoniewicz
  10. Aldona Przybyłek
  11. Ewa Dragan
  12. Aleksandra Rutkowska
  13. Małgorzata Sadurska-Pietruszewska
  14. Honorata Skrętowska
  15. Bożena Słomińska
  16. Piotr Smolaga
  17. Elzbieta Smolińska
  18. Lidia Stec-Venglinska
  19. Władysław Sterna
  20. Aldona Szwarocka
  21. Mariola Wolan-Nowakowska
  22. Izabela Derska
  23. Regina Hojna
  24. Katarzyna Krzciuk
  25. Maria Pągowska
  26. Mirosława Szymecka

rocznik b

 

Rocznik C (2005 - 2009)

  1. Dominika Bielecka
  2. Anna Cylwik
  3. Jolanta Hojda
  4. Aneta Ignatowicz-Płaneta
  5. Agata Janasz-Osowska
  6. Monika Jędrowska
  7. Anna Kałuża-Susidko
  8. Anna Kapa
  9. Barbara Kosmala
  10. Elżbieta Kowalewska-Czubak
  11. Małgorzata Krzemińska
  12. Agnieszka Kubińska
  13. Małgorzata Misiec
  14. Maria Natorska
  15. Małgorzata Przeździecka
  16. Anna Ptaszyńska-Solińska
  17. Joanna Rostkowska
  18. Agnieszka Rynkiewicz
  19. Anna Rzempołuch
  20. Monika Sadowy
  21. Małgorzata Sładeczek
  22. Jerzy Słapek
  23. Małgorzata Stryczewska-Jagus
  24. Maria Szaniawska-Thiel
  25. Marzena Szatan
  26. Tomasz Wowczuk

rocznik c

 

Rocznik D (2006 - 2010)

  1. Marta Auguścik-Świerczyńska
  2. Dorota Brewińska
  3. Martyna Jolanta Chajdas
  4. Alicja Teresa Drogosz
  5. Ewa Drozdowicz (Skowrońska)
  6. Tomasz Jabłkowski
  7. Anna Kazuła-Szalska
  8. Joanna Kleszczyńska
  9. Izabela Ewa Krawczyk
  10. Monika Małozięć nowe - Sójka
  11. ks. Rafał Pabich
  12. Anna Pacholska
  13. Barbara Parda-Głomska
  14. Sławomir Preś
  15. Jolanta Siechowicz
  16. Dorota Sulejowska
  17. Aleksandra Sulwińska
  18. Anna Szczechowicz
  19. Magdalena Szumachowska
  20. Ewa Wierzbicka
  21. Anna Wuraki-Mikuś

rocznik d

 

Rocznik E (2007 - 2011)

  1. Agnieszka Bartoszewicz
  2. Kamila Biernacka-Nowak
  3. Agnieszka Burzyńska
  4. Bogna Dembek
  5. Wojciech Dubiel
  6. Dorota Dyluś-Beśka
  7. Elżbieta Dziuba
  8. Katarzyna Gębska
  9. Renata Hebdowska
  10. Anna Jagiełło-Zamojska
  11. Agata Kacner
  12. Anna Karny
  13. Urszula Kołodziejska-Królak
  14. Agnieszka Komuda
  15. Elżbieta Krzywosz
  16. Marta Kulesza
  17. Agnieszka Kulmacz
  18. Inez Kur
  19. Iwona Michalska-Cielniak
  20. Agata Mróz-Pankowska
  21. Magdalena Nagalska
  22. Ewelina Owanek
  23. Anna Penkin
  24. Elżbieta Szajrych
  25. Krzysztof Tryksza
  26. Iwona Wlaźlak
  27. Joanna Zaręba-Górecka
  28. Jolanta Zianowicz-Szulfer
  29. Dorota Zybała

rocznik e

 

Rocznik F (2008 - 2012)

  1. Agata Aleksińska
  2. Dagmara Bułach
  3. Wojciech Domagalski
  4. Marta Domecka
  5. Ewa Filipiak
  6. Jacek Gientka
  7. Małgorzata Giza
  8. Beata Gołębiowska
  9. Katarzyna Grabiec
  10. Tomasz Grabiec
  11. Katarzyna Grąbska
  12. Marlena Gromska
  13. Anna Izabela Jagielska
  14. Katarzyna Jaruga
  15. Aneta Kowalska
  16. Katarzyna Król
  17. Marta Mikulska
  18. Anna Mucha
  19. Anna Nestorowicz
  20. Natalia Rucińska
  21. Ksenia Sławińska
  22. Małgorzata Steczkowska
  23. Agnieszka Szymańska
  24. Sylwia Szymborska-Sierzchała
  25. Aneta Śpiewak
  26. Wojciech Święcicki
  27. Monika Wiecha
  28. Ewa Wlazło

rocznik f

 

Rocznik G (2009 - 2013)

  1. Justyna Bartnikiewicz Kowalczuk
  2. Monika Całka
  3. Maja Chrzanowska-Mordal
  4. Anna Dałek-Łastowiecka
  5. Ewelina Dresler
  6. Katarzyna Fenzel
  7. Izabela Górska
  8. Anna Gryz
  9. Magdalena Heród
  10. Marcin Homziuk
  11. Ilona Sylwia Kamińska
  12. Justyna Kanciała
  13. Magdalena Kostyła
  14. Lidia Kowalska
  15. Dominika Lis
  16. Krytyna Łysakowska (Ziemska)
  17. Ewa Nowacka
  18. Emilia Pińska
  19. Joanna Polak
  20. Ilona Rojewska
  21. Dorota Rubin
  22. Joanna Sobczyńska
  23. Joanna Maria Świeczko
  24. Małgorzata Węgrowska
  25. Karolina Wieczorek-Zając
  26. Agata Żesławska

rocznik g

logo-z-napisem-białe