Portal psychologiczny: Instytut Psychologii Zdrowia

Nabór do Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii
na rok 2022/2023 został zakończony.

Profesjonalna Szkoła Psychoterapii



 

Rocznik H

  1. Agnieszka Bochenek
  2. Marta Boińska (Antonowicz)
  3. Martyna Borkowska
  4. Magdalena Cedzyńska
  5. Justyna Dalentka
  6. Agnieszka Daniluk
  7. Aleksandra Działa
  8. Magdalena Flaga-Łuczkiewicz
  9. Ewa Katarzyna Gałek-Franczyszyn
  10. Ewa Grabowska-Klinkosz
  11. Wioletta Janowska
  12. Marcin Jasiński
  13. Anna Karny
  14. Krystian Kędziora
  15. Magdalena Kicińska
  16. Xymena Kowalska-Magierska
  17. Katarzyna Regina Kucewicz
  18. Aurelia Kurczyńska
  19. Edyta Leśniewska
  20. Wojciech Majda
  21. Kamila Marzec
  22. Marzena Mawricz
  23. Iwona Michalak-Jędrzejak
  24. Tatiana Mindewicz-Paucz
  25. Anna Napiórkowska-Jęczmionka
  26. Eliza Pilarz
  27. Patrycja Piwoni-Koprucka
  28. Joanna Ratajczak
  29. Paulina Rydz
  30. Małgorzata Strzelec
  31. Anna Trembaczewska
  32. Paweł Wakuła
  33. Marta Wróbel-Rakowska
  34. Renata Zych

rocznik h

 

Rocznik I

  1. Agnieszka Cędrowska
  2. Przemysław Cichoń
  3. Magdalena Ciołek
  4. Ewelina Gac
  5. Jeremiasz Gołunski
  6. Katarzyna Izdebska
  7. Marta Jankowska
  8. Piotr Jędra
  9. Iwona Jopek
  10. Monika Kiczyńska-Cieślak
  11. Anna Krawczyk (Załężny)
  12. Kinga Lewandowska
  13. Agata Łukasik
  14. Agnieszka Pawlak
  15. Katarzyna Podolska-Piechocka
  16. Anna Prokop
  17. Mariusz Radziszewski
  18. Paulina Ramiar
  19. Katarzyna Sędrowska (Muzińska)
  20. Jolanta Skowron-Piasecka
  21. Aleksandra Sobieraj-Błotniak
  22. Aleksandra Sopel (Urbaszek)
  23. Katarzyna Stadejek
  24. Magdalena Szmyt
  25. Małgorzata Szumińska
  26. Paulina Szynkowska
  27. Renata Wałęka
  28. Katarzyna Wałęsa
  29. Agnieszka Wilkaniec-Herman
  30. Ewa Woźniak
  31. Piotr Wyszomirski

rocznik i

 

Rocznik J

  1. Konrad Chodkowski
  2. Monika Czułnowska-Rybicka
  3. Beata Dankowska
  4. Ewelina Dziąbowska
  5. Joanna Głowacka
  6. Hanna Gorejko
  7. Aneta Janiak-Olejnik
  8. Wiesław Kamiński
  9. Anna Karpiuk
  10. Monika Kawka
  11. Sylwia Kita
  12. Jan Paweł Kołakowski
  13. Krzysztof Kucharczyk
  14. Marta Ewa Kwaśniak
  15. Krystian Labuda
  16. Anna Leźnicka
  17. Anna Maria Linkowska
  18. Anna Mendrek
  19. Radosław Morawski
  20. Katarzyna Pęczek
  21. Magdalena Pusz
  22. Mariola Sadowska
  23. Luiza Seklecka
  24. Monika Sitek
  25. Marta Skoczyńska (Nowakowska)
  26. Dorota Skrajna
  27. Paulina Słomska
  28. Dominika Sobczyk
  29. Patryk Sommer
  30. Bartosz Wróblewski
  31. Anna Wrzosek-Depczyńska
  32. Szymon Załuski
  33. Michalina Zielińska
  34. Monika Zwolińska

rocznik j

 

Rocznik K

  1. Anna Ewa Bogdańska
  2. Emilia Chojnacka-Filipczak
  3. Anita Dominika Dąbrowska
  4. Beata Glapa
  5. Anna Gnich
  6. Karolina Goral
  7. Anna Gruba
  8. Monika Jastrzębska
  9. Bogumiła Kobylińska
  10. Olga Kośmider
  11. Lesya Lenartowicz
  12. Ryszard Lichuta
  13. Lucyna Masiulaniec
  14. Bartosz Mitka
  15. Wojciech Marcin Orzechowski
  16. Elżbieta Ostrowska
  17. Julia Otto
  18. Artur Pióro
  19. Monika Ponichtera
  20. Monika Rakusa-Suszczewska
  21. Ewa Jadwiga Rogowska
  22. Sławomira Rozbicka-Lichuta
  23. Grażyna Skoczek
  24. Anna Strzeszewska-Statuch
  25. Wioletta Szczerbińska
  26. Alina Szczesna
  27. Katarzyna Szczypior
  28. Sylwia Szeidl-Kossoń
  29. Katarzyna Szołomicka
  30. Anna Winiarek-Sobieraj
  31. Agnieszka Wlazło
  32. Patrycja Żmudzka
  33. Aleksandra Żuberek

rocznik k

 

 

Rocznik H

  1. Marta Antonowicz
  2. Agnieszka Bochenek
  3. Martyna Borkowska
  4. Magdalena Cedzyńska
  5. Justyna Dalentka
  6. Agnieszka Daniluk
  7. Aleksandra Działa
  8. Magdalena Flaga-Łuczkiewicz
  9. Ewa Katarzyna Gałek
  10. Ewa Grabowska
  11. Wioletta Janowska
  12. Marcin Jasiński
  13. Krystian Kędziora
  14. Magdalena Kicińska
  15. Xymena Kowalska
  16. Katarzyna Regina Kucewicz
  17. Aurelia Kurczyńska
  18. Edyta Leśniewska
  19. Wojciech Majda
  20. Kamila Marzec
  21. Marzena Mawricz
  22. Iwona Michalak-Jędrzejak
  23. Tatiana Mindewicz-Paucz
  24. Anna Napiórkowska
  25. Eliza Pilarz
  26. Patrycja Piwoni-Koprucka
  27. Joanna Ratajczak
  28. Paulina Rydz
  29. Małgorzata Strzelec
  30. Anna Trembaczewska
  31. Paweł Wakuła
  32. Marta Wróbel-Rakowska

rocznik h

 

Rocznik I

  1. Billewicz-Lasota Marta
  2. Ciołek Magdalena
  3. Golunski Jeremiasz
  4. Izdebska Katarzyna
  5. Jankowska Marta
  6. Jopek Iwona
  7. Kozińska Beata
  8. Lewandowska Kinga
  9. Łukasik Agata
  10. Ramiar Paulina
  11. Skowron-Piasecka Jolanta
  12. Stadejek Katarzyna
  13. Szumińska Małgorzata
  14. Szynkowska Paulina
  15. Wałęsa Katarzyna
  16. Cędrowska Agnieszka
  17. Cichoń Przemysław
  18. Gac Ewelina
  19. Kiczyńska Monika
  20. Muzińska Katarzyna
  21. Pawlak Agnieszka
  22. Podolska-Piechocka Katarzyna
  23. Prokop Anna
  24. Radziszewski Mariusz
  25. Sobieraj-Błotniak Aleksandra
  26. Szmyt Magdalena
  27. Urbaszek Aleksandra
  28. Wałęka Renata
  29. Wilkaniec-Herman Agnieszka
  30. Wyszomirski Piotr
  31. Załężny Anna
  32. Zwolińska Ewa

rocznik i

 

Rocznik J

  1. Konrad Chodkowski
  2. Monika Czułnowska-Rybicka
  3. Beata Dankowska
  4. Ewelina Dziąbowska
  5. Joanna Głowacka
  6. Hanna Gorejko
  7. Aneta Janiak-Olejnik
  8. Wiesław Kamiński
  9. Anna Karpiuk
  10. Monika Kawka
  11. Sylwia Kita
  12. Jan Paweł Kołakowski
  13. Krzysztof Kucharczyk
  14. Marta Ewa Kwaśniak
  15. Krystian Labuda
  16. Anna Leźnicka
  17. Anna Maria Linkowska
  18. Milena Małecka
  19. Anna Mendrek
  20. Radosław Morawski
  21. Marta Nowakowska
  22. Katarzyna Pęczek
  23. Magdalena Pusz
  24. Mariola Sadowska
  25. Magdalena Sawicka-Bartosik
  26. Luiza Seklecka
  27. Monika Sitek
  28. Dorota Skrajna
  29. Paulina Słomska
  30. Dominika Sobczyk
  31. Patryk Sommer
  32. Bartosz Wróblewski
  33. Anna Wrzosek-Depczyńska
  34. Szymon Załuski
  35. Michalina Zielińska
  36. Monika Zwolińska

rocznik j

 

 

Rocznik A (2003 - 2007)

  1. Barbara Baranowicz
  2. Beata Cander
  3. Joanna Frątczak
  4. Jadwiga Gabała
  5. Joanna Grobelna
  6. Anna Hebenstreit
  7. Hubert Krótkiewicz
  8. Danuta Krzemińska
  9. Andrzej Lis-Kujawski
  10. Lidia Magadzia
  11. Justyna Maik-Dembnicka
  12. Marcin Marsollek
  13. Kamila Prokopczyk
  14. Dorota Reguła
  15. Wioletta Rybacka
  16. Magdalena Skibińska
  17. Jolanta Skopek
  18. Małgorzata Stelmaszyk
  19. Arkadiusz Szymanowski
  20. Teresa Wardzyńska
  21. Marzena Zajdel-Bachta

rocznik a

 

Rocznik B (2004 - 2008)

  1. Anna Bielida
  2. Mirosława Dziekańska
  3. Anna Gromińska
  4. Teresa Kała
  5. Konrad Kiełbus
  6. Anna Kiesińska
  7. Dariusz Kurzydło
  8. Justyna Liczmańska
  9. Anna Oleszczuk-Sawoniewicz
  10. Aldona Przybyłek
  11. Ewa Dragan
  12. Aleksandra Rutkowska
  13. Małgorzata Sadurska-Pietruszewska
  14. Honorata Skrętowska
  15. Bożena Słomińska
  16. Piotr Smolaga
  17. Elzbieta Smolińska
  18. Lidia Stec-Venglinska
  19. Władysław Sterna
  20. Aldona Szwarocka
  21. Mariola Wolan-Nowakowska
  22. Izabela Derska
  23. Regina Hojna
  24. Katarzyna Krzciuk
  25. Maria Pągowska
  26. Mirosława Szymecka

rocznik b

 

Rocznik C (2005 - 2009)

  1. Dominika Bielecka
  2. Anna Cylwik
  3. Jolanta Hojda
  4. Aneta Ignatowicz-Płaneta
  5. Agata Janasz-Osowska
  6. Monika Jędrowska
  7. Anna Kałuża-Susidko
  8. Anna Kapa
  9. Barbara Kosmala
  10. Elżbieta Kowalewska-Czubak
  11. Małgorzata Krzemińska
  12. Agnieszka Kubińska
  13. Małgorzata Misiec
  14. Maria Natorska
  15. Małgorzata Przeździecka
  16. Anna Ptaszyńska-Solińska
  17. Joanna Rostkowska
  18. Agnieszka Rynkiewicz
  19. Anna Rzempołuch
  20. Monika Sadowy
  21. Małgorzata Sładeczek
  22. Jerzy Słapek
  23. Małgorzata Stryczewska-Jagus
  24. Maria Szaniawska-Thiel
  25. Marzena Szatan
  26. Tomasz Wowczuk

rocznik c

 

Rocznik D (2006 - 2010)

  1. Marta Auguścik-Świerczyńska
  2. Dorota Brewińska
  3. Martyna Jolanta Chajdas
  4. Alicja Teresa Drogosz
  5. Ewa Drozdowicz (Skowrońska)
  6. Tomasz Jabłkowski
  7. Anna Kazuła-Szalska
  8. Joanna Kleszczyńska
  9. Izabela Ewa Krawczyk
  10. Monika Małozięć nowe - Sójka
  11. ks. Rafał Pabich
  12. Anna Pacholska
  13. Barbara Parda-Głomska
  14. Sławomir Preś
  15. Jolanta Siechowicz
  16. Dorota Sulejowska
  17. Aleksandra Sulwińska
  18. Anna Szczechowicz
  19. Magdalena Szumachowska
  20. Ewa Wierzbicka
  21. Anna Wuraki-Mikuś

rocznik d

 

Rocznik E (2007 - 2011)

  1. Agnieszka Bartoszewicz
  2. Kamila Biernacka-Nowak
  3. Agnieszka Burzyńska
  4. Bogna Dembek
  5. Wojciech Dubiel
  6. Dorota Dyluś-Beśka
  7. Elżbieta Dziuba
  8. Katarzyna Gębska
  9. Renata Hebdowska
  10. Anna Jagiełło-Zamojska
  11. Agata Kacner
  12. Anna Karny
  13. Urszula Kołodziejska-Królak
  14. Agnieszka Komuda
  15. Elżbieta Krzywosz
  16. Marta Kulesza
  17. Agnieszka Kulmacz
  18. Inez Kur
  19. Iwona Michalska-Cielniak
  20. Agata Mróz-Pankowska
  21. Magdalena Nagalska
  22. Ewelina Owanek
  23. Anna Penkin
  24. Elżbieta Szajrych
  25. Krzysztof Tryksza
  26. Iwona Wlaźlak
  27. Joanna Zaręba-Górecka
  28. Jolanta Zianowicz-Szulfer
  29. Dorota Zybała

rocznik e

 

Rocznik F (2008 - 2012)

  1. Agata Aleksińska
  2. Dagmara Bułach
  3. Wojciech Domagalski
  4. Marta Domecka
  5. Ewa Filipiak
  6. Jacek Gientka
  7. Małgorzata Giza
  8. Beata Gołębiowska
  9. Katarzyna Grabiec
  10. Tomasz Grabiec
  11. Katarzyna Grąbska
  12. Marlena Gromska
  13. Anna Izabela Jagielska
  14. Katarzyna Jaruga
  15. Aneta Kowalska
  16. Katarzyna Król
  17. Marta Mikulska
  18. Anna Mucha
  19. Anna Nestorowicz
  20. Natalia Rucińska
  21. Ksenia Sławińska
  22. Małgorzata Steczkowska
  23. Agnieszka Szymańska
  24. Sylwia Szymborska-Sierzchała
  25. Aneta Śpiewak
  26. Wojciech Święcicki
  27. Monika Wiecha
  28. Ewa Wlazło

rocznik f

 

Rocznik G (2009 - 2013)

  1. Justyna Bartnikiewicz Kowalczuk
  2. Monika Całka
  3. Maja Chrzanowska-Mordal
  4. Anna Dałek-Łastowiecka
  5. Ewelina Dresler
  6. Katarzyna Fenzel
  7. Izabela Górska
  8. Anna Gryz
  9. Magdalena Heród
  10. Marcin Homziuk
  11. Ilona Sylwia Kamińska
  12. Justyna Kanciała
  13. Magdalena Kostyła
  14. Lidia Kowalska
  15. Dominika Lis
  16. Krytyna Łysakowska (Ziemska)
  17. Ewa Nowacka
  18. Emilia Pińska
  19. Joanna Polak
  20. Ilona Rojewska
  21. Dorota Rubin
  22. Joanna Sobczyńska
  23. Joanna Maria Świeczko
  24. Małgorzata Węgrowska
  25. Karolina Wieczorek-Zając
  26. Agata Żesławska

rocznik g

 

 

Rocznik A (2003 - 2007)

  1. Barbara Baranowicz
  2. Beata Cander
  3. Joanna Frątczak
  4. Jadwiga Gabała
  5. Anna Hebenstreit
  6. Danuta Krzemińska
  7. Andrzej Lis-Kujawski
  8. Lidia Magadzia
  9. Justyna Maik-Dembnicka
  10. Marcin Marsollek
  11. Kamila Prokopczyk
  12. Dorota Reguła
  13. Wioletta Rybacka
  14. Magdalena Skibińska
  15. Jolanta Skopek
  16. Małgorzata Stelmaszyk
  17. Arkadiusz Szymanowski
  18. Teresa Wardzyńska
  19. Marzena Zajdel-Bachta
  20. Joanna Grobelna
  21. Hubert Krótkiewicz

rocznik a

 

Rocznik B (2004 - 2008)

  1. Anna Bielida
  2. Ewa Dragan
  3. Mirosława Dziekańska
  4. Anna Gromińska
  5. Teresa Kała
  6. Konrad Kiełbus
  7. Anna Kiesińska
  8. Dariusz Kurzydło
  9. Justyna Liczmańska
  10. Anna Oleszczuk-Sawoniewicz
  11. Aldona Przybyłek
  12. Aleksandra Rutkowska
  13. Małgorzata Sadurska-Pietruszewska
  14. Honorata Skrętowska
  15. Bożena Słomińska
  16. Piotr Smolaga
  17. Elzbieta Smolińska
  18. Lidia Stec-Venglinska
  19. Władysław Sterna
  20. Aldona Szwarocka
  21. Mariola Wolan-Nowakowska
  22. Izabela Derska
  23. Regina Hojna
  24. Katarzyna Krzciuk
  25. Maria Pągowska
  26. Mirosława Szymecka

rocznik b

 

Rocznik C (2005 - 2009)

  1. Anna Cylwik
  2. Jolanta Hojda
  3. Aneta Ignatowicz-Płaneta
  4. Agata Janasz-Osowska
  5. Monika Jędrowska
  6. Anna Kałuża-Susidko
  7. Anna Kapa
  8. Barbara Kosmala
  9. Małgorzata Krzemińska
  10. Agnieszka Kubińska
  11. Małgorzata Misiec
  12. Maria Natorska
  13. Małgorzata Przeździecka
  14. Anna Ptaszyńska-Solińska
  15. Joanna Rostkowska
  16. Monika Sadowy
  17. Jerzy Słapek
  18. Małgorzata Stryczewska-Jagus
  19. Maria Szaniawska-Thiel
  20. Marzena Szatan
  21. Tomasz Wowczuk
  22. Dominika Bielecka
  23. Elżbieta Kowalewska-Czubak
  24. Agnieszka Rynkiewicz
  25. Anna Rzempołuch
  26. Małgorzata Sładeczek

rocznik c

 

Rocznik D (2006 - 2010)

  1. Monika Małozięć-Sójka
  2. Martyna Jolanta Chajdas
  3. Dorota Sulejowska
  4. Aleksandra Sulwińska
  5. Ewa Wierzbicka
  6. Anna Wuraki-Mikuś
  7. Marta Auguścik-Świerczyńska
  8. Dorota Brewińska
  9. Alicja Teresa Drogosz
  10. Ewa Drozdowicz (Skowrońska)
  11. Tomasz Jabłkowski
  12. Anna Kazuła-Szalska
  13. Joanna Kleszczyńska
  14. Izabela Ewa Krawczyk
  15. ks.Rafał Pabich
  16. Anna Pacholska
  17. Barbara Parda-Głomska
  18. Sławomir Preś
  19. Jolanta Siechowicz
  20. Anna Szczechowicz
  21. Magdalena Szumachowska

rocznik d

 

Rocznik E (2007 - 2011)

  1. Agnieszka Bartoszewicz
  2. Kamila Biernacka-Nowak
  3. Katarzyna Gębska
  4. Anna Jagiełło-Zamojska
  5. Agata Kacner
  6. Anna Karny
  7. Urszula Kołodziejska-Królak
  8. Agnieszka Komuda
  9. Elżbieta Krzywosz
  10. Marta Kulesza
  11. Agnieszka Kulmacz
  12. Inez Kur
  13. Iwona Michalska-Cielniak
  14. Agata Mróz-Pankowska
  15. Magdalena Nagalska
  16. Anna Penkin
  17. Elżbieta Szajrych
  18. Krzysztof Tryksza
  19. Agnieszka Tshering (Burzyńska)
  20. Iwona Wlaźlak
  21. Joanna Zaręba-Górecka
  22. Jolanta Zianowicz-Szulfer
  23. Dorota Zybała
  24. Bogna Dembek
  25. Wojciech Dubiel
  26. Dorota Dyluś-Beśka
  27. Elżbieta Dziuba
  28. Renata Hebdowska
  29. Ewelina Owanek

rocznik e

 

Rocznik F (2008 - 2012)

  1. Agata Aleksińska
  2. Dagmara Bułach
  3. Wojciech Domagalski
  4. Marta Domecka
  5. Ewa Filipiak
  6. Jacek Gientka
  7. Małgorzata Giza
  8. Beata Gołębiowska
  9. Katarzyna Grabiec
  10. Tomasz Grabiec
  11. Katarzyna Grąbska
  12. Marlena Gromska
  13. Anna Izabela Jagielska
  14. Katarzyna Jaruga
  15. Aneta Kowalska
  16. Katarzyna Król
  17. Marta Mikulska
  18. Anna Mucha
  19. Anna Nestorowicz
  20. Natalia Rucińska
  21. Ksenia Sławińska
  22. Małgorzata Steczkowska
  23. Agnieszka Szymańska
  24. Sylwia Szymborska-Sierzchała
  25. Aneta Śpiewak
  26. Wojciech Święcicki
  27. Monika Wiecha
  28. Ewa Wlazło

rocznik f

 

Rocznik G (2009 - 2013)

  1. Justyna Bartnikiewicz Kowalczuk
  2. Monika Całka
  3. Maja Chrzanowska-Mordal
  4. Anna Dałek-Łastowiecka
  5. Ewelina Dresler
  6. Katarzyna Fenzel
  7. Izabela Górska
  8. Anna Gryz
  9. Magdalena Heród
  10. Ilona Sylwia Kamińska
  11. Justyna Kanciała
  12. Magdalena Kostyła
  13. Lidia Kowalska
  14. Dominika Lis
  15. Krytyna Łysakowska
  16. Ewa Nowacka
  17. Emilia Pińska
  18. Joanna Polak
  19. Ilona Rojewska
  20. Dorota Rubin
  21. Joanna Sobczyńska
  22. Joanna Maria Świeczko
  23. Małgorzata Węgrowska
  24. Karolina Wieczorek-Zając
  25. Agata Żesławska

rocznik g

 

logo-z-napisem-białe