Studium Terapii Uzależnienia od Narkotyków

Moduł I Specjalistycznego Szkolenia w Dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków

Zapraszamy do udziału w szkoleniu dla specjalistów terapii uzależnień od narkotyków Moduł I - jest obowiązkowy dla osób, które nie posiadają 2 letniego stażu pracy w terapii uzależnień.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących szkolić się w terapii uzależnień od narkotyków, które nie pracują zawodowo z osobami uzależnionymi dwóch lat. Szkolenie ma charakter szkolenia wstępnego do specjalistycznego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu specjalisty terapii uzależnień.

Szkolenie obejmuje 136 godz. w tym 30 godz. z psychopatologii.

Jest szkoleniem akredytowanym przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Terminy sesji dla Modułu I:

• I sesja 17-19.11.2017
  • II sesja 1-3.12.2017
  • III sesja 25-28.01.2017

Przewidywany koszt szkolenia: 2700.00 - w tym koszt 120 godz. stażu.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie zostaną mailem poinformowane o programie i rozpoczęciu zajęć.

Zajęcia odbędą się w Ośrodku szkoleniowym Fundacji ETOH w Warszawie ul. Mszczonowska 6. Istnieje możliwość zakwaterowania w Etohu (tel. 22 877 78 81 do 4).

W przypadku pytań organizacyjnych można kontaktować się z Panią Magdaleną Tesarską (sekretariat IPZ 0-22 863-87-38, 863-90,97).

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Do pobrania: formularz zgłoszenia.