Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić na I Moduł Specjalistycznego Szkolenia w Dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia Od Narkotyków, które przeznaczone jest dla osób chcących zajmować się terapią i leczeniem osób uzależnionych od narkotyków. Szkolenie realizowane od 2003 roku jest akredytowane przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Przygotowuje kandydatów do uzyskania certyfikatu specjalisty terapii uzależnień. Ponad 700 osób ukończyło to szkolenie. Szkolenie składa się z I i II Modułu, zawiera 536 godzin zajęć szkolenia oraz 200 godzin stażu i 70 godzin superwizji. Przez lata doświadczeń rozwija swoje formy szkolenia w oparciu o profesjonalny zespół certyfikowanych specjalistów psychoterapii uzależnień.

Moduł I – jest obowiązkowy dla osób, które nie posiadają 2-letniego stażu pracy w terapii uzależnień. Program szkolenia zawiera 136 godzin zajęć i 120 godzin stażu. Szkolenie prowadzone jest w czasie 4 sesji. Koszt szkolenia 2700,00 w tym 460,00 koszt stażu (koszt zajęć dydaktycznych). Zajęcia odbywają się od piątku do niedzieli.

Terminy zajęć:

17-19.11.2017

1-3.12.2017

25-28.01.2018

Zainteresowanych prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 25.10.2017 na adres mailowy Instytutu Psychologii Zdrowia PTP Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Moduł II – przeznaczony jest dla osób pracujących z osobami uzależnionymi od narkotyków w placówkach zajmujących się terapią. Ta część szkolenia składa się z 12 sesji. Program szkolenia zawiera 400 godzin zajęć, 80 godzin stażu i 70 godzin superwizji. Rozpocznie się w kwietniu 2018 roku.

Szkolenia odbywają się w Fundacji ETOH Warszawa ul. Mszczonowska 6.

Kierownik szkolenia Elżbieta Rachowska